Úvodní strana Fotky 2013 Fotky 2012 Fotky 2011 Fotky 2010 Fotky 2009 Fotky 2008 Fotky 2007 Fotky 2006 Fotky 2005 Starší fotky Moje aktivity
 
Rok 2010 :
  
Ples ČZU
(Praha ÚKDŽ)
26.2.2010 Zdravé jádro KVK ( i z hlediska skutečného zdraví a nepolámanosti, viď Tome :) se rozhodlo tvářit se kulturně a vyrazit na ples. Lístky sehnala Jaňulka na ples své školy, v bývalém ÚKDŽ :) Jó pražské plesy, zpívala nám i Leonka Machálková :)
Egypt 2010
(Marsa Alam)
5.-16.3. Typicky zimní válendo grando v Egyptě, v klidné oblasti Marsa Alam ( asi 200 km pod Hurghádou ) v hotelu Akassia, tentokrát i s mými rodiči a na 11 dní. Díky tobogánům jsme se tedy trochu hýbali, teploty byly nádherné, cca 25-30 °C, asi nadprůměrné.
Maďarsko
(4 členi KVK:)
22.-26.4. Dlouho dopředu plánovaný prodloužený víkend, původně letecky do Turecka, se díky absenci jednoho pasu změnil na jízdu autem do Maďarska, Viděli jsme Budapešť, Debrecín, Tokaj, Miškolc, 2 dny Eger, Panonhalmu, koupali jsme se v termálu. A žrali :)
Čarodky
(za zahradě)
30.4.-1.5. Čarodky u nás na zahradě u Jordána opět teoreticky připravovala Jaňulka, neboť já šel samozřejmě k Ondrovi :) Můj odchod se trochu protáhl, na točené jsem zdrhnul až po 22h, takže se pak protáhl i můj návrat zpět do jámy lvové ( když jsem se probudil u Ondry :)
Jirka Š. 40
(Moraveč)
22.-23.5. Na již druhou oslavu této významné události se někteří chystali na kole. Nakonec jsem takto jel sám, promokl, ale hned uschnul a dorazil OK zrovna před prodloužením semifinále hokeje. Fandilo se, pilo se, gratulovalo se, dary předávali, dokonce májku jsme stavěli.
Cykloakce
(do Skalice)
19.-20.6. Velká cykloakce KVK do Skalice k Tomášovi na chatu nakonec nebyla z hlediska cyklistů nejpočetnější, ale oba cyklisté, já a Jaňulka jsme v pořádku dorazili. Naštěstí někteří další dorazili autíčkama, tak nás večer popíjelo, opékalo, karty hrálo a přespalo alespoň 6.
Č. Krumlov
(6 členů KVK)
26.-28.6. Výlet do Českého Krumlova hlavně na nedělní večerní představení "Sluha dvou pánů" na otáčivém hledišti. Ubytko v ověřeném penzionu Havana jsme měli od soboty do pondělí, mezi tím jsme křížem krážem prošli centrum Krumlova i jeho blízké okolí.
Tá-Netolice
(na kole)
7.7.2010 Z tohoto cca 135 km dlouhého cyklovýletu s Ondrou do Netolic a zpět jsem reportoval ONLINE, fotogalerii jsem tedy včetně stručných popisků i pak nechal na Google Picasa webu ( tak se prohlíží malinko jinak :)
Chlum u Tř.
(+voda)
9.-11.7. 3 denní (pro mě 2 denní) výlet do Chlumu u Třeboně, spojený se sobotní vodáckou projížďkou na kánojích ze Suchdola na Majdalenu. Dny i noci byly superteplé, koupali jsme se v Lužnici, v pískovně i v rybníce v Chlumu, u nějž jsme bydleli v kempu v chatičkách.
Grill párty
(ve Slapech)
17.7.2010 Vlasta s Milanem nás pozvali na odpolední grilovačku u nich u baráčku ve Slapech. Počasí bylo nejprve horké, později však poprchávající, ale s plným břichem masíčka a dobrot to určitě nikomu nevadilo. Jen jsme malinko přetáhli večerku plánovanou na 22h.
Svatba L+H
(Sokolíci:)
24.7.2010 Tak se mi vdala i nejmladší sestřenka Lenka :) Přestože byl červenec, počasí mne mělo rádo a nebylo horko :) Takže se to dalo krásně přežít v kvádru, na hostině ve Všeteči za Týnem nad Vltavou jsem při tanci proháněl sestřenky i mamku, neb Jaňulka se nezúčastnila.
USA 2010
( ON-LINE :)
6.8.-12.9. Cesta kemprem po USA, z New Yourku do San Franciska přes spoustu míst, hlavně národních parků. Uvidíme co uvidíme :) Cestovatelé : Ivan + Jaňulka + Ondra + Pavlínka + Kačenka + Ríša