Úvodní strana Fotky 2013 Fotky 2012 Fotky 2011 Fotky 2010 Fotky 2009 Fotky 2008 Fotky 2007 Fotky 2006 Fotky 2005 Starší fotky Moje aktivity
 
Rok 2012 :
  
Šumava
Kvilda běžky
3.-10.3.2012 Jarní prázdniny na lyžích na mé oblíbené Kvildě, vyráželi jsme s M. na běžkách po okolí, na Churáňov, na Prameny Vltavy, Bučinu, Modravu apod. Cestou zpět jsme si zajeli přes Sušici a vylezli na rozhlednu Svatobor nad ní.
Lidice, Okoř
na kolech
17.3.2012 Neplánovaný a narychlo uspořádaný jednodenní sobotní výlet na kolech kolem Prahy, ze Zličína přes Třebonice, Chrášťany, Jeneč k památníku Lidice, odtud ke hradu Okoř a kolem Ruzyňského letiště zpět na Zličín.
Nové Hrady
"na kolech"
5.-6.5.2012 Dvoudenní výlet do Nových Hradů a okolí, v sobotu jsme na kolech projeli Terezino údolí, za ním nás chytla bouřka a kroupy které jsme přečkali v nedalekých Humenicích. V neděli pěší výlet z Dobré Vody na Kraví Horu.
Jižní Čechy
vyhlídkový let
26.5.2012 Dvouhodinový vyhlídkový let 2-místným letadýlkem Vivat z Čápova Dvora směr Soběslav, Červená Lhota, Třeboň, Kleť, Český Krumlov, Lipenská přehrada, Prachatice, Písek, Malšice, Tábor a zpět. Paráda :)
Karlštejnsko
vyhlídkový let
27.5.2012 Dvacetiminutový vyhlídkový let 4-místnou Cesnou z letiště Dlouhá Lhota u Příbrami přes podvečerní Brdy naKarlštejn a lomy Amerika a Mexiko. Fofr ale pěkné. Výlet jsme s M. završili procházkou a koncertem v Příbrami.
Jemčina ap.
výlet na kole
29.5.2012 Jednodenní neplánovaný průzkumný trénink před už dlouho plánovaným dobytím Chlumu u Třeboně :) Tábor - Košice - Tučapy - Dírná - Kardašova Řečice - Jemčina - Stříbřec - Mláka - Novosedly - Jemčina a zpět.
Řecko
(plachetnice)
2.-9.6.2012 Jednosměrná plavba plachetnicí z Athén na Lefkádu, v 6-ti lidech resp. samí chlapi :) Bojovali jsme s větrem, viděli velrybu, spousty delfínů .. paráda. Odlet z Vídně, já s Danem přílet tamtéž, ostatní 4 si to prodloužili.
Gárdenpárty
( mých 40,5 :)
16.6.2012 Tradiční letní gárdenpárty u mě na zahradě spojená s dooslavením mých narozek, opékáním kýty, dvanáctkou pivečkem a samozřejmě hlavně se spoustou přátel a dětí. Počasí mě mělo rádo, aspoň že tak :)
Lipno
katamaránek
30.6.2012 Poslední výlet s M. v krásný slunný den, nejprve pár hodin foukalo ideálně a neustále, pak při návratu nic moc, tak jsme i kvůli tomu zažili trochu nervozity a pozdější příjezd do Tábora resp. na Sezimák :(
Západ Čech
Karlovy Vary
14.-15.7. Víkendový retro výlet, v sobotu Bečov n.Teplou, Karlovy Vary, koupání v Termálu, noc v ruském hotýlku :) , v neděli výšlap nad Vary na rozhlednu Diana, Loket, Svatošské skály, návrat přes Prahu.
Písecko
na kolech
11.8.2012 Sobotní cyklovýlet s ověřenou cyklistkou z Písku do Putimi, dále přes Ražice k památníku bitvy u Sudoměře, přes farmu u Štetic k Protivínu a příjezd přes Tálín zpět přes Smrkovice do Písku, kde na nás čekalo auto.
Žilina (SR)
setkání uživ.
18.-19.9. Setkání se slovenskými uživateli našeho knihovního systému proběhlo v Žilině, na tamní univerzitě, přes den školení, večer žranice, tanec, zábava :) Druhý den výlet po Váhu na pltích.
Orlík ap.
nedělní výlet
21.10.2012 Když už jsme s E. brzy vstali původně za jiným účelem, projeli jsme se v tento zamlžený den po pár zajímavých místech: Miličín, Vrchotovy Janovice, přehrada Orlík, památník Lety, hrad Orlík.
Křivoklátsko
(s Novotňáky)
26.-28.10. Lenka N. opět uspořádala podzimní výlet, tentokrát na Křivoklátsko. Cestou jsme se prošli po Berouně, během mrazivé soboty po Křivoklátě a okolí, v neděli na rozhlednu Velká Buková, do Koněpruských jeskyní u lomu Amerika.
JiToESa 76
( J. Hradec )
9.-11.11. Bratr JiToESa nám připravil výlet na Jinřichohradecko. Po pátečním pivku a piškotéce jsme v sobotu jeli úzkokolejkou do Nové Včelnice, večer prohlédli v J.Hradci jesličky a zakončili na penzionu pivoparádou a popřáli Jiřímu a Tomovi :)
Silvestr
( u Rozmušů )
31.12.2012 Odpolední oslava Silvestra původně plánovaná hlavně pro děti se myslím líbila i všem zúčastněným dospělým. Po následném přesunu na další část do Chýnova jsme už radši ani nefotili :)